Padėkos Turkija Vištienos Latekso Visą Galvos Kaukė Realus Deluxe Galvos Kaukė Helovinas Kostiumas Šalis Cosplay Maskaradas

Padėkos Turkija Vištienos Latekso Visą Galvos Kaukė Realus Deluxe Galvos Kaukė Helovinas Kostiumas Šalis Cosplay Maskaradas

w9719

Nauja

Yra sandėlyje

€21.54
Vnt.

Žymos: siaubo kaukė, protezavimo silikono kaukė, donald trump plaukų, žalia zentai, vištienos kostiumas vinjetė, taisyklė silikono kaukė, vištienos kaukė, kaukė scari, suvilioti juosta, latekso kaukė.

【KARTŲ】Puikus, įdomus meme, Helovinas, Kalėdos, Velykos, Karnavalas, Kostiumų šalys, žymeklį šalis arba tiesiog eiti į naktinį klubą, būti Linksmas Kostiumas už Naktį.

【MEDŽIAGŲ】COMLZD Galvos kaukė yra pagaminta iš 100% natūralaus latekso, aplinkos ir netoksiškas.

【DYDIS】COMLZD kaukė yra pakankamai erdvus, kad tilptų bet vaikai & suaugusiems.Kvėpuojantis per kaukę burna ir nosies skyles.

【NAUDOJIMO】Tai geriau juos toli už, o prieš dėvėti dėl šiek tiek kvapo.Jūs galite įdėti mažą rankšluostį ar minkštos medvilnės, viduje galvos kaukė suteikia padding, jei norite patogiau.

【Bet Problema】Jei dėl kokių nors priežasčių jūs nesate visiškai patenkinti, jūs galite grįžti bet kurį elementą į savo pradinę būklę grąžinti visą arba mainų per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai