Kaukė elizatekka (elizavecca) cer-100 kolageno ceramide danga baltymų

Kaukė elizatekka (elizavecca) cer-100 kolageno ceramide danga baltymų

w9508

Nauja

Yra sandėlyje

€8.65
Vnt.

Žymos: veido korėja, plaukų mouss, elizavecca serumas, plaukų kaukė, olaplex, plaukų balzamas, Serumas, plaukų šampūnas, veido kaukė korėja, kremas veido korėja.

Vartotojo Vadovo Aprašymas:

Kolageno plaukų kaukė elizavecca cer-100 kolageno ceramid danga baltymų gydymas yra skirta matomas atsigavimas sausas, trapus ir pažeisti thermostacks, dažymas ir šukavimas plaukų.

Veiksmingumas kaukė yra dėl turtingos sudėties, į kurią įeina kolagenas, keramikos, sojų ir kviečių baltymų, allontoin ir sudėtingas augalų ekstraktai.

Kaip rezultatas, plaukai vėl "live": lygus, blizgus, šilkinis, lengva šukos.Kaukė apima kiekvieno plaukų, apsaugo nuo žalos, kurią temperatūra ir kitų išorės veiksnių, riebokšliai, patarimai, užkirsti kelią sėja.Sudėtis:

Aktyvūs komponentai: kolagenas, keramikos, sojų ir kviečių baltymų, allontoin ir sudėtingas augalų ekstraktai.Parodymai naudoti:

Plaukams iš bet kokio tipo, ypač pažeisti, dažyti, sausi ir trapūs.Kontraindikacijos:

Individualus komponentų netoleravimas.Šalutinis poveikis:

Nėra informacijos.Paruošimo būdas arba paraiškos:

Plauti plaukus su šampūnu ir nusausinkite rankšluosčiu.Tolygiai paskirstyti reikiamą kiekį produkto palei visą ilgį plaukų.Palaukite 5 minutes ir nuplaukite šiltu vandeniu.Didinti efektyvumą kaukę, rekomenduojama padidinti išlaikymo laiką kaukę 20 minučių.Laikymo sąlygos:

Laikyti temperatūroje nuo 5 iki 25 ° C.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vaikams.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai