Misodiko Pakeitimo Ausies Pagalvėlės, Pagalvės Rinkinys - už Beats by Dr. Dre Pro/ DETOX Over-Ear, Laidinio, Ausinių Remontas, Dalys Gaubteliai

Misodiko Pakeitimo Ausies Pagalvėlės, Pagalvės Rinkinys - už Beats by Dr. Dre Pro/ DETOX Over-Ear, Laidinio, Ausinių Remontas, Dalys Gaubteliai

w9215

Nauja

Yra sandėlyje

€11.56
Vnt.

Žymos: pagalvėlės detox, beat by dr dre pro, headphon padas, įveikti dalys, beats solo 2 ausų pagalvėlės, detox foot, kotion ausų pagalvėlės, dre, mi gaubteliai pakeitimo, ausies beats wireless.

Pakuotėje yra 2VNT Ausų Pagalvėlės.

Kas galėjo pagalvoti, kad tiesiog pakeisti gaubteliai jūsų ausinės, jūs galite klausytis savo mėgstamos muzikos ar žiūrėti savo labiausiai lauktas filmas labai tiksliai ir aiškiai skamba.Į misodiko Premium Triukšmo Panaikinimo Atminties Putos Gaubteliai gavo tai, ko jums reikia ir dar daugiau!

Sustabdyti naudojant savo senų ir susidėvėjusių ausies pagalvėlės ir pakeisti juos su šios brand new ir aukštos kokybės pagalvėlės, kad yra tik jums tinka.Jie skirti ne tik suteikti jums komfortą, bet taip pat turi galimybę blokuoti triukšmo ir iš savo aplinkos.

Jie yra Lengva Įdiegti , tad nereikia atsiskaityti naudodamiesi savo senas ir susidėvėjęs ausų pagalvėlės.Jas pakeisti, Arba dar geriau, atnaujinti savo ausines, kai jūs gaunate misodiko Premium Ausų Pagalvėlės.Galite būti tikri, kad tai, ką jūs gaunate, yra aukštos kokybės ir patvarus gaubteliai, kad gali trukti ilgą laiką.

Nėra laiko laukti.Paimti vieną iš šių premium gaubteliai šiandien!

Suderinama su (bet neapsiribojant):

Beats Pro/ DETOX Over-Ear Laidinių Ausinių.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai