HotSale Skaitmeninis LCD Temperatūros Patalpų Kambarys Metrų Termometras su Drėgmėmačiu Jutiklis Drėgmės Termometras Infraraudonųjų spindulių Skaitmeninio Termometro

HotSale Skaitmeninis LCD Temperatūros Patalpų Kambarys Metrų Termometras su Drėgmėmačiu Jutiklis Drėgmės Termometras Infraraudonųjų spindulių Skaitmeninio Termometro

w60

Nauja

Yra sandėlyje

€7.09 €4.97
Vnt.

Žymos: fibaro drėgmės jutiklis, drėgnas termometras, hygromet, ewelly drėgmės jutiklis, termometras kambario, drėgmėmačiu kambarys, už kambario termometras, drėgnas matuoklis, thermomet, zigbee jutiklis atspalvis.

Praktinis Naudojimas: termometro funkcijos didelio tikslumo infraraudonųjų spindulių jutikliai, kurie daro tai funkcija stabilus ir patikimas veikimas, ir termometro funkcijos stiprų gebėjimą prisitaikyti prie aplinkos temperatūra, kurioje dar galima normaliai sudėtingoje aplinkoje.

Aukštos Kokybės: siekiant gauti patikimus rezultatus ir užtikrina puikius, mes taikyti atnaujintas didelio tikslumo jutiklių zondai ir naujausius smart lustai prie termometro.Taigi, termometras yra greitesnis, patikimesnis, ir saugiau naudoti.

Patvarus Dizainas: temperatūra gali būti koreguojama nuo 3-5CM/1.18-1.97 in(apie), kuris nereikalauja jokių fiksuoto matavimo atstumas.Ir termometro funkcijos ilgaamžiškumas.

Aukštos raiškos Ekranas: termometro funkcijos LCD didelio dydžio skystųjų kristalų ekranas, didelio ryškumo su apšvietimu, aiškiai ir minkštas ekranas, todėl skaitymo ir aiškiai.

Techniniai duomenys:

Produkto pavadinimas: Infraraudonųjų spindulių termometras

Matavimo metodas: ne-kreipkitės

Matavimo atstumas: 3-5cm1.18-1.97

Matavimo diapazonas: 32 ° C-42.5 ° C (89.6 ° F-108.5 ° F)

Didžiausios leidžiamos nuokrypos:

32 ℃ -42 ℃ ± 0.2 ℃

32 ℃ -42 ℃ ± 0.3 ℃

Ekranas skiriamoji geba: 0.1 ℃

Darbo aplinka: nuo 10 ° C-40 ° C (50 ° F-104 ° F) drėgnis didesnis kaip 85%

Maitinimas: 3V (DVI baterijos)

Baterija patarimai: žemas baterijos priminimas

Apšvietimas: Didelio intensyvumo apšvietimą

Displėjus: Celsijaus laipsniais (° C) / Farenheito laipsniais (° F)

Automatinis šviesos mašina: 15 sekundžių

Dydis: 14.9 * 7.7 * 4.3 cm/5.87*3.03*1.69 į

Svoris: 135G

Pakuotė:

1 * termometras (be baterijos)

1* instrukcija

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<