Karšto Štampavimo Folijos Popieriaus 3cm plotis 120m ilgio Vieną sąrašą aukštos temperatūros, plastiko ir popieriaus filmuota medžiaga su laivybos mokestis

Karšto Štampavimo Folijos Popieriaus 3cm plotis 120m ilgio Vieną sąrašą aukštos temperatūros, plastiko ir popieriaus filmuota medžiaga su laivybos mokestis

w521

Nauja

Yra sandėlyje

€4.06 €3.74
Vnt.

Žymos: folija karšto antspaudas, popieriaus punch, karšto štampavimo folijos, popieriaus, baltos spalvos, mokesčių mokestis, folijos karšto štampavimo, aukso popieriaus pristatymas, amatų popieriaus roll, Folija, ritininio popieriaus roll, hole punch.

Karšto folija yra paprastas ir patrauklių poveikį, kai dekoravimo marškinėliai, jį galite perkelti į standartą, plastizoliu ir specialių veikia plastizoliu.Flash ir blizgesį folija daro savo dizaino išsiskirti iš minios.

Folija yra naudojama spalvota puse į viršų ir aliuminio ieško (nuobodu) puse žemyn.

Pagal skirtingus substratus, vartotojams reikia išmokti bendradarbiavimo temperatūros, slėgio ir greičio.

Mes parduoti folijos svyruoja nuo metalizuotų aukso, sidabro ir metalo spalvos;įvairių spalvų pigmentai (butas, pusiau blizgus ir blizgus); medienos grūdų, marmuro,chromas, oda atrodo poveikį; šlifuoto, aišku, perlamutro, ir holografinis apdailai.

Rūšių karšto štampavimo folija:

1) Metalo folija.

2) Holografinis folija.

3) Pigment & pearl folija.

4) Įvairių spalvų folija (specialios poveikio folija).

Folija

Karšto Folija Štampavimo

Šilumos Spaudos

Prašymas

temperatūra

185-204℉

(85-95℃)

356-365℉

(180-185℃)

Laikas

2-5 sec

18-22sec

Aprašymas:

1)Metalo Folija: Metalo folija yra metallic ryškus blizgesys ir satino apdaila.Metallic sidabras ir auksas yra populiariausias spalvas, bet ir kitų spalvų, įskaitant blizgesio žalia, raudona, rožinė ir mėlyna yra taip pat prieinama.

2)Holografinis Folija: Wessler holografinis folijos paversti bet plokščias vaizdas į akį, patrauklios perdavimų kad blizgučiai.Juos naudoti kosmetikos pakuotės, cigarečių vyniojamąjį popierių, atvirukai, brošiūros ir lankstinukai, arba vestuvių ir kvietimai.

Galima BRP, BRV, PTX, ir FTX klases, mūsų holografinis folijos siūlo metalizuotą ir blizgančios stilių optimalų ryškumą ir blizgučiai.Custom atspalvių ir raštų, taip pat yra prieinami, nes mūsų namas holografinis presavimo įrenginys.

3)Pigment & Pearl Folija: Prieinama PTX, FTX, BRV, ir BRP klases, Wessler pigmento ir pearl folija yra naudojama siekiant įvairių tikslų, visų pirma:

* Skatinti meno aspektas, atvirukai, vestuvių korteles ir kt.

* Padidinti išvaizdą, etiketės ir pakuotės.

* Kreiptis štampavimo vaizdai minkštesnė ir daugiau gamtos.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai