ThorX K450 450W Vatų 50x90 cm Infraraudonųjų spindulių Šildytuvas Šildymo Skydelis Su Anglies Kristalų Technologija

ThorX K450 450W Vatų 50x90 cm Infraraudonųjų spindulių Šildytuvas Šildymo Skydelis Su Anglies Kristalų Technologija

w469

Nauja

Yra sandėlyje

€82.89 €45.59
Vnt.

Žymos: šildytuvas kambarys, skydelis pamatė skaidrių lentelė, automobilių šilumos, benzinas vandens šildytuvas 12 v, infraraudonųjų spindulių elektrinis šildytuvas, oro dyzelinis šildytuvas, elektrinis šildytuvas 12v benzinas, dyzelinis oro šildytuvas 12 v, šildytuvas, namų saunos šildytuvas.

ThorX K450 450 W infraraudonųjų spindulių šildymo skydelis su anglies kristalų technologija

450 W šildymo galia užtikrina patogią ir malonią šilumą kiekviename kambaryje Lengvas Montavimas-paruoštas naudoti didžiules išlaidas ir energijos taupymo, palyginti su įprastinių šildytuvų Naujausios technologijos: didžiausias efektyvumas dėka efektyviai Anglies Kristalų šildymo elementai prie Lubų ir sienų montavimas possibleribe detalių pardavimo punkte, pritraukti ir teikiantis pasitikėjimo, kad jūsų potencialūs vartotojai.

Šildymo skydelis 450 W

Į ThorX K450 450 W Anglies Kristalų infraraudonųjų spindulių šildytuvas Šio ultra-flat sienos šildytuvas prekės ThorX su savo 450 W stiprus šilumai, užtikrina labai efektyvų šaltinis šildymo savo gyvenimo erdvę! 450 Vatų šilumos gamybos, paruoštas naudoti iš karto!Greitas šildymo kambariai - malonus šilumos spinduliuotės infraraudonųjų!

Techniniai Duomenys:

Šildymo Galingumas: 450 W Spalva: Balta Kaitinimo Elementas: Centrinis Šildymas Anglies Kristalų Technologijos Svoris: maždaug 3,8 kg Apsaugos klasė: IP44 Spinduliuotės diapazonas:

Įtraukta:

1 x ThorX K450 450W Anglies Kristalų infraraudonųjų spindulių šildytuvas 1 x Montavimo medžiagos, 1 x Vartotojo Vadovas

ThorX K1 ir K2 termostatas, galima įsigyti atskirai arba su infraraudonųjų spindulių šildytuvas

ThorX K1 termostatas - temperatūra priklauso nuo perėjo lizdą!

Į ThorX K1 termostatas yra naudojami siekiant kontroliuoti kambario temperatūrą, perjungiant elektros šildymo sistemų, tokių kaip infraraudonųjų spindulių šildytuvai, tikslaus laipsnį.Termostatas plug temperatūra priklauso nuo kištukinis lizdas su paprasta operacija, kad priemonės, faktinę kambario temperatūrą ir reguliuoja ją į norimą nustatymą.

Su EEPROM atminties funkcija!

Temperatūra yra labai lengva reguliuoti, nes paprasta kontrolės termostatas.Ačiū EEPROM saugojimo funkciją, nustatykite temperatūros duomenys yra saugomi net nutrūkus elektros energijos tiekimui arba atjungti nuo elektros tinklo.

Techninės specifikacijos ThorX K1 Termostatas

Įtampa: 230 V / 50 Hz Spalva: Balta Temperatūros nustatymas: po 0,5 ° C Reguliuojama temperatūra: 5 ° C ~ 35 ° C Apsaugos klasė: IP 20 Tikslumas: +/- 0,5 ° C Galia: 3600W / 16A Atsarginių kopijų saugojimas: EEPROM Apsaugos nuo šalčio: Nr. Matmenys: 70mmX41.5mmX140mm Komplektaciją: 1 x ThorX K1 termostatas

ThorX K2 termostatas - temperatūra priklauso nuo perėjo lizdą!

Į ThorX K2 termostatas yra naudojami siekiant kontroliuoti kambario temperatūrą, perjungiant elektros šildymo sistemų, tokių kaip infraraudonųjų spindulių šildytuvai, tikslaus laipsnį.Termostatas plug temperatūra priklauso nuo kištukinis lizdas su paprasta operacija, kad priemonės, faktinę kambario temperatūrą ir reguliuoja ją į norimą nustatymą.

Su apsaugos nuo šalčio ir EEPROM atminties funkcija!

Ačiū EEPROM saugojimo funkciją, nustatykite temperatūros duomenys yra saugomi net nutrūkus elektros energijos tiekimui arba atjungti nuo elektros tinklo.

Į ThorX K2 termostatas apsaugo nuo šalčio perjungus ant prijungto prietaiso, kai kambario temperatūra nukrinta žemiau 3 ° C, termostatas yra programuojami už visas savaitės dienas, ir taip pat komfortą, EKOLOGINIO ir atostogų režimo.

Techninės specifikacijos

Įtampa: 230 V / 50 Hz Spalva: Balta Temperatūros nustatymas: po 0,5 ° C Reguliuojama temperatūra: 5 ° C ~ 35 ° C Apsaugos klasė: IP 20 Tikslumas: +/- 0,5 ° C Galia: 3600W / 16A Atsarginių kopijų saugojimas: EEPROM Apsaugos nuo šalčio: Taip Matmenys: 70mmX41.5mmX140mm Komplektaciją: 1 x ThorX K2 termostatas

ThorX K1 ir K2 termostatas, galima įsigyti atskirai arba su infraraudonųjų spindulių šildytuvas

ThorX

ThorX K1 ir K2 termostatas, galima įsigyti atskirai arba su infraraudonųjų spindulių šildytuvas

Įkurta daugiau kaip prieš 10 metų ThorX Technology Co.,Ltd yra pirmaujanti gamintojas Infraraudonųjų spindulių Anglies Kristalų Šildymo Plokštės Kinijoje.Su geriausiais pažangias mašinas ir technologijas, Kinijoje, mūsų centrinis sienos/ celling sumontuoti šildytuvai/ultra-plonas šildytuvai/ultra-plonas LED plokštės yra eksportuojami į užsienio rinką, ypač Europos rinkoje.OEM gamybos ir terminalas įrengimas taip pat yra numatyta.Visi mūsų inžinieriai yra labai patyręs technikos srityje, taip pat pramoninio dizaino srityje.ThorX Technology Co.,Ltd vykdo ISO 9001:2008, ir visi mūsų produktai yra CE (arba GS), pavojingų medžiagų naudojimo apribojimo arba SAS sertifikuota, įsitikinkite, kad jums patinka saugios ir ekologiškos produkto. 5th floor, Statyba, Honguang Pramonės Parkas, Bogang Kelio Nr. 155, Xiaojinkou Miesto, Huicheng rajonas, Huizhou, Guangdong 516023, Kinija el. paštas: [email protected] tel: +86 13669512506

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai