Automobilio Stilius " Ford Ranger priekinis žibintas 2016-2017 Everest LED Galvos Lempa Hid Galimybė Angel Eye Bi Xenon Šviesos Priedai

Automobilio Stilius " Ford Ranger priekinis žibintas 2016-2017 Everest LED Galvos Lempa Hid Galimybė Angel Eye Bi Xenon Šviesos Priedai

w456

Nauja

Yra sandėlyje

€911.80 €729.44
Vnt.

Žymos: xenon lempos, ford ranger t6 išoriniai priedai, ranger t6, ford ranger t6, ford šalis, bi led len, automobilių lipdukas, juoda ford decal, aozoom, bi len.

1. Mes turime įdiegti xenon lemputes į artimąsias , mažai šviesos ir didelio spindulio naudoti vieną lemputės 2. Lemputės tipas jūsų nuoroda : artimąsias H7/ D2H/H11 3.Visi šie carlight turi tą pačią jungtys ir laidai su originaliu automobilio. 4. Dešinėje pusėje (vairas Dešinėje pusėje esančią automobilių & Drive Kairėje kelio pusėje); Kairė ranka ratai (vairas Kairėje, automobilių & Vairuoti Dešinėje kelio pusėje), O pozicijas ir linijas RHD & PN įrengimas yra pats.Vienintelis skirtumas yra tai, šviesos pluoštas.Jei pirkėjai yra griežtai šviesos modelis, prašome manau, kad per jį.Ar mes gali keisti šviesos modelis, tinka Dešinėje pusėje čia Kinijoje.Tačiau,mes turime imti papildomą mokestį už tai.Jeigu jums reikia RHD versija iš mūsų,prašome siųsti mums žinutę, prieš užsakymą;Arba galite modifikuoti, kad iš savo vietos profesionalus rinkos. 5.Galvos lempos tos pačios jungtys ir laidai originalus automobiliai.Ji yra žaisti ir kištuku.Tačiau,kai kurie automobiliai yra jautrus,patariame pirkėjui įdiegti šie žibintai profesionalus montuotojas. 6. Led liks kietas situaciją ir ilgesnę gyvenimo trukmę NĖ vienas, spalvos blukimas. 7. Galvos lempos projektoriaus objektyvo ir šviesos bus gerai buvo.Ir jie gali suteikti daug daugiau energijos taupymas, vairuotojo būklės.

8. Mes susivynioti šios šviesos burbulas vienoje dėžutėje.Yra pora priekinis žibintas (Kairėje ir Dešinėje) kitoje dėžutėje.Visi Nauji žibintai.

9. Angelo akis ir velnias akių spalva gali būti keičiama, jie turi baltos spalvos ,mėlynos spalvos ir raudonos spalvos

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai