Super Efektas Balinimo Chewable Vitamin C Tabletės Papildo Natūralios Odos Veido, Kūno Spuogai Sumažinti Melanino

Super Efektas Balinimo Chewable Vitamin C Tabletės Papildo Natūralios Odos Veido, Kūno Spuogai Sumažinti Melanino

w1121

Nauja

Yra sandėlyje

€19.63 €13.74
Vnt.

Žymos: legin odos efektas, 24 colių " tablet, km12, kalcio skystis, papildas vitaminas, vitaminas d3, krūtų formos up liemenėlė, vitaminas c, vitaminas, visą vitaminas papildai.

Aukštos Kokybės 100% Natūralaus Vitamino C Tabletės Tabletės Papildo Odos Balinimo Priežiūros Pašalinti Spuogų Organinių Anti-Senėjimo Raukšlių

Vitaminas C yra per didelis, mitybos ir yra daug svarbių funkcijų organizme.Jis padeda: palaiko imuninę sistemą, Skatinti antioksidacinis aktyvumas

O Vitaminas C yra labai svarbu, kad mūsų bendrą gerą sveikatą, jis yra tirpus vandenyje, todėl bet koks Vitaminas C naudojamas ne pagal kūną yra lengvai pašalinamas.Tai reiškia, kad šis svarbus vitaminas reikia papildyti kasdien.Vitaminas C yra labai svarbus, nes dabar žinoma, kad žaisti kelis remti vaidmenis žmonių išgyvenimą ir jausmas savo geriausius.

Pavyzdžiui, Vitaminas C veikia kaip antioksidantas, kuris gali padėti apsaugoti organizmo ląsteles nuo oksidacijos potencialas žalą reaktyvaus deguonies rūšys (ROS) ir laisvųjų radikalų.Be to, Vitaminas C gali padėti sustiprinti imuninę sistemą, funkcijas.Su iššūkiais, kasdienio gyvenimo, palaikyti imuninės sistemos funkciją per tinkamą mitybą, mankštą ir teisę sumą miegas yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti dėl savo kūno.

Be to, Vitaminas C yra laikomas vienu iš svarbiausių kūno.Pavyzdžiui, Vitaminas C yra būtinas kolageno sintezei, taip pat kitų medžiagų, organizme.Kolagenas savo ruožtu, palaiko jungiamojo audinio sveikatos, ir kad apima sveikatos, dantų, dantenų ir kaulų.Taigi, Vitaminas C, tiesiogiai ir netiesiogiai remia daug sričių, geros sveikatos organizme.

Siūloma Naudoti: Suaugusiems - 1 tabletė kiekvieną kartą, 2 kartus per dieną.

Daugiau nei 7 metų amžiaus vaikams:1 tabletės per dieną.

ĮSPĖJIMAS: Jeigu esate nėščia, žindote arba vartojate kokius nors vaistus, pasitarkite su gydytoju prieš naudojimą.Nutraukite ir kreipkitės į savo gydytoją, jeigu bet koks nepageidaujamas reakcijas atsirasti.

1. Visa grąžinamoji išmoka, jei atitinka šias 3 sąlygas atsirasti vežant:

a.Jei prekės negali būti delievered per 60 dienų nuo išsiuntimo;

b.Jei elementai yra palaikykite pagal užsakymą ir negali atlikti muitinės formalumus;

c.

Jeigu prekės įvyko pažeisti transportuojant.

2. Kaip užtikrinti produkto kokybę?

Gauta 14 sertifikatus "Jungtinės valstijos, ES Pasas, pvz., GMP, RVASVT, SKARDINIŲ, gmp, IS014000, ISO9001, OHSAS18001, JAV NSF sertifikavimo, JAV FDA registracijos ir kt.

3. Galite produktai bus išsiųstas į savo šalį?

Produkto sąsaja, jei galite pateikti užsakymą sucessfully, tai reiškia, kad jis gali būti išsiųstas į savo šalį.

4. Apie gaminio pakuotės.

Dėl didelio kiekio pardavimo pasaulyje, pakuotės dažnai keičiasi, pvz., skirtumas tarp pakuočių ir butelių.Mes garantuojame, kad parduodami produktai yra 100% originali už gamyklos, galite įsigyti ir naudoti su savimi. 5. Apie kapsulė suminkštėja, sukibimas ir pan.

BIOHEC kapsulė produktai yra pagaminti iš želatina, kaip kapsulės medžiaga.Dėl želatinos savybes ar oro transportu, gali sukelti kapsulė suminkštėja, sukibimas ir pan., tai neturi įtakos produkto kokybei.Galite atidaryti butelį dangteliu produktas, įdėti jį į dešimtinę šaldytuvas šviežių sluoksnį, jį po 1-2 dienų, uždarykite dangtį ir purtyti jį atskiros kapsulės.

6. Kiek tai užtruks turėti poveikį?

Dietiniai maisto papildai nėra vaistai ir negali išgydyti ligos.Tai užima daug laiko, koreguoti lėtinių ligų ir sub-sveikatos būklę.Žmogaus kūnui reikia tam tikrų medžiagų apykaitos ciklas, kurį reikia nuolat papildų ir padeda sveikas gyvenimo įpročius, kurie gali patobulinti sveikatos problemų.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai