3000mm X 100mm X 3mm Pramonės Perdavimo Linija, Transporteris PVC Juodas Diržas

3000mm X 100mm X 3mm Pramonės Perdavimo Linija, Transporteris PVC Juodas Diržas

w10029

Nauja

Yra sandėlyje

€24.03 €19.70
Vnt.

Žymos: mini transporteris, diržas butas, elektrinis bėgimo takelis diržas, iškirpti lazeriu, mažas konvejerio variklis, diržinė pavara, juodas keliaraištis, perdavimo plokščio diržo mxl, akių konvejerio mašina, transporteris.

PASTABA: Individualų kiti dydį,nurodykite konkrečias matmenys: (perimetrą, plotis, storis).mes siūlome naujas kaina jums.ačiū

1: parduotuvė ryšys uosto priima principo aukštos temperatūros karšto lydalo, vientisas ryšys yra laisva, ir nerūdijančio plieno prijungimo turi būti imamas mokestis už medžiagas. 2: PVC diržai, konvejerių juostos yra užsakomi pagal storis, plotis ir ilgis.Jei tai ne kokybės problema, parduotuvės nebus grąžinti prekes, prašome suprasti.Prašome atidžiai patvirtinti modelio specifikacijas ir kiekį, jums reikia prieš užsakant, taip, kad nesukeltų nereikalingų nuostolių. 3: Pateikite detalų aprašymą matmenys (apskritimo ilgis * plotis * storis), prašome pateikti apskritimo ilgio diržais, ne vienpusės apskritimo konvejerio. 4: PVC konvejerio diržas yra padalintas į balta ir žalia, kuris yra padalintas į žalia pramoninės klasės konvejerio ir baltas maisto klasės konvejerio.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai